Щодо підвищення ефективності професійної підготовки майбутніх офіцерів у реаліях війни (українська відповідь на виклики часу)

Автор(и)

Ключові слова:

професійна військова підготовка, компетенції офіцерів, вища військова освіта, Збройні Сили України, НАТО

Анотація

Стаття присвячена розгляду проблеми підвищення ефективності підготовки майбутніх офіцерів у реаліях сучасної війни. Автором проаналізований закордонний досвід формування системи професійної військової освіти. Аналіз обумовлений перспективами вступу до НАТО та підтримкою країн Альянсу в нинішньому протистоянні. Сформульовані основні цілі освіти військових, пріоритети у підготовці професійних кадрів. Також визначені фактори, що впливають на ті чи інші зміни в загальній структурі вищої військової освіти; розглянуті проблеми, що стають на заваді впровадженню інновацій. Необхідність опанування стандартів НАТО обумовлює звернення до освітньої політики в країнах, які є членами Альянсу. У вищій військовій підготовці пріоритет надається вихованню особистих якостей майбутніх офіцерів, оскільки вони складають основу сучасної армії: відповідають за прийняття рішень, відповідність інформаційної бази, психологічний і фізичний стан особового складу, його компетентність, здатність виконувати завдання, злагодженість роботи підрозділів та ін. 

##submission.downloads##

Опубліковано

2023-03-09

Як цитувати

Черновол, Є. О., & Сливенко, П. В. (2023). Щодо підвищення ефективності професійної підготовки майбутніх офіцерів у реаліях війни (українська відповідь на виклики часу). Академічні візії, (17). вилучено із https://academy-vision.org/index.php/av/article/view/227

Номер

Розділ

Освіта/Педагогіка